Yasemin Cave House

Tesis ve Oda Özellikleri : Yöre taşlarından bölgenin mimari özelliğine göre örülerek yapılmış doğa ve Ürgüp manzaralı, bahçesi ve 3 odanın önünde teras ve 1 odanın önünde bahçe manzarası bulunan, kaloriferli, 4 Oda, ( 1 ilave yatak konularak ) 12 Yatak kapasiteli olabilen bir mekandır.

Oda içi ve Tesis Hizmetleri : Her odanın içinde, Duş ve Tuvalet, Banyo, Saç Kurutma Makinesi, Telefon, Televizyon, (Uydu kanal sistemi bağlı), 24 saat sıcak su, çamaşır ve ütü servisi, Uyandırma Hizmeti, odalarda ketıl, Kahvaltı (açık büfe), isteğe bağlı akşam yemeği, resepsiyonda emanet kasası ve internet servisi bulunmaktadır.

Spor Aktiviteleri : İsteğe bağlı olarak yürüyüş turları, çevre turları, at biniciliği, balon turu ve şatıl rezervasyonları yaptırılabilir.

Yemek ve Restaurantlar: İsteğe bağlı olarak akşam yemeği verilebilir.

Ücretsiz Çocuk: 0-6 yaş grubu

 

For English

Description of Yasemin's Cave House : This boutique style house is built with the rocks that are special to Cappadocia area, and the architecture is natural and unique to the region. It has a small garden but ornamented with colorful flowers. The terrace allows the guests to watch relaxing natural scene panoramically. Each room has one oil painting from same painter. There are four rooms, each one accommodates 2 guests (with one bed addition total 3 guests). Total capacity is 12 guests.

Accommodation and Room Services: Each room has a shower, WC, hair dryer, telephone, TV set (connected to satellite), 24 hours hot water, laundry and ironing services, open buffet breakfast, Safety Deposit Box, internet connection at the front desk. Dinner is available when requested.

Free Child: 0-6 age group

Hoşgeldiniz

Yasemin Cave HouseTamamen yerel usta ve sanatçıların katkıları ile gerçekleştirilen restorasyon sonucu Yasemin Cave House 2005 yılında 4 odalı bir mekan olarak hizmete girmiştir.

Yöre taşlarından bölgenin mimari özelliğine göre örülerek yapılmış, doğa ve Ürgüp manzaralı, bahçesi ve 3 odanın önünde teras ve 1 odanın önünde bahçe manzarası bulunan, kaloriferli, Odaların içine, ( 1 ilave yatak konularak ) 12 Yatak kapasiteli olabilen, ev sahibliğini ve Otelin işletmesini üstlenen Yasemin Hanımın hazırlamış olduğu enfes kahvaltı çeşitleri, konukları ile yaptığı hoş sohbetleri ile hizmet verdiği bir mekandır.